اشتراک خبرنامه

اخبار

چاپ

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

نرم افزار فروشگاه اینترنتی و کسب و کار آنلاین داده ورزان کاسپین
ارسال شده در : 2019-03-25   /   توسط حسین رحیمی   /   نظرات (2)

نرم افزار فروشگاه اینترنتی و کسب و کار آنلاین داده ورزان کاسپین

شرکت داده ورزان کاسپین نرم افزار فروشگاه اینترنتی را برای کسب و کارهای آنلاین راه اندازی کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت داده ورزان کاسپین، این فروشگاه قدرتمند دارای امکانات کامل یک فروشگاه بزرگ را شامل میشود.

فروشگاه اینترنتی نرم افزاری مبتنی بر وب است که کلیه امکانات مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را در اختیار شما قرار خواهد داد. این فروشگاه دارای امکانات وسیع بمنظور معرفی کالا، کنترل موجودی و کنترل نقطه بحرانی کالا در انبار، کلیه گزارشات خرید و فروش، ارائه گزارش کامل از سفارشات ثبت شده توسط مشتریان، نمایش و گزارش وضعیت و گردش کالا توسط مدیران فروشگاه و مشتریان و همچنین امکان ارائه کوپن تخفیف برنامه ریزی شده به مشتریان و صدها امکان دیگر است.

این فروشگاه قابلیت نمایش به چند زبان مختلف از جمله فارسی ، انگلیسی ، ترکی ، روسی ، عربی و تعدادی از زبانهای دیگر است و میتواند طیف گسترده ای از مشتریان را بعنوان مخاطب جذب نموده و باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار شما باشد.

از مزایای دیگر این فروشگاه امکان معرفی واحدهای مختلف پولی و تبدیل اتوماتیک برپایه نرخ و واحد پولی مبنا برای مشتری است. امکان پرداخت آنلاین، ردگیری سفارش از لحظه خرید تا زمان تحویل توسط مشتری و برخورداری از تم (Theme) های مختلف از سایر امکانات ویژه فروشگاه است.

نکته مهم دیگر در این فروشگاه آنلاین امکان معرفی فروشگاه زیر مجموعه بصورت زنجیره ای و کنترل کامل فروشندگان و یا نمایندگی هایی است که ممکن است شما داشته باشید. این فروشگاه امکان تنظیم پیشنهاد ویژه به مشتریان را داشته و همچنین علاوه بر امکان ثبت نظر مشتریان در رابطه با کالا و تبادل نظرات ایشان، دارای وبلاگی تخصصی است که شما میتوانید هرچقدر توضیح در رابطه با کالای مورد نظرتان را در اختیار مشتریانتان قرار دهید.

این فروشگاه دارای کلیه امکانات پیشرفته جهت استفاده راحت و بررسی کالاها توسط مشتری است و مشتریان شما احساس راحتی در زمان خرید را تجربه خواهند کرد. تعامل کامل با مشتریان از طرف مدیریت فروشگاه از طریق نرم افزار تامین شده و حداکثر حس اعتماد در هنگام خرید از دیگر امکانات فروشگاه است.

عناوین کلی امکانات این فروشگاه به شرح ذیل است:

محصولات ، دسته بندیها ، تولید کنندگان ، نقد و بررسی کالا ، برچسبهای معمول ، ویژگیهای محصول ، ویژگیها با مشخصات ، ویژگیهای پرداخت ، سفارشات ، محموله ها ، درخواستهای مرجوعی ، پرداخت های دوره ای ، کارتهای تخفیف ، کارتهای خرید و لیست علاقمندی ، مشتریان ، تلفنهای مشتریان ، مشتریان آنلاین ، فروشندگان ، گزارش فعالیت ها ، تخفیفات ، همکاری در فروش ، مشترکین خبرنامه ، جشنواره ها ، موضوعات یا عناوین صفحات ، قالب پیام ، اخبار ، وبلاگ ، نظرسنجی ها ، انجمن ، گزارش کمبود موجودی ، گزارش بهترین فروشندگان ، گزارش محصولاتی که هرگز خرید نشده اند ، گزارش کشور فروش ، گزارش های جامع مربوط به مشتریان ، و صدها امکان متنوع دیگر.

شرکت داده ورزان کاسپین به منظور احترام به مشتری، دموی فروشگاه آماده شده را در اختیار شما مخاطب محترم قرار داده است و شما میتوانید دموی آنلاین فروشگاه را مشاهده کنید. برای بررسی امکانات فروشگاه میتوانید با ما تماس بگیرید تا نام کاربری و کلمه عبور کنترل پنل این فروشگاه را در اختیار شما قرار دهیم و به سادگی میتوانید کلیه امکانات فروشگاه را تجربه کرده و برای تهیه آن تصمیم گیری نمائید.


امکانات فروشگاه آنلاین
امکانات کنترل پنل فروشگاه آنلاین داده ورزان کاسپین
کنترل پنل نرم افزار فروشگاه اینترنتی شرکت داده ورزان کاسپین
فروشگاه آنلاین شرکت داده ورزان کاسپین امکانات کاملی در اختیار شما قرا ر میدهد

نظرات

پیام خود را بنویسید
name email subject message